Game of Thrones Evreninde Geçecek HBO Dizisi A Knight of the Seven Kingdoms’dan İlk Görsel Geldi: İşte Tüm Bilmeniz Gerekenler

HBO imzalı Game of Thrones, son sezonuyla biraz batırsa da şüphesiz tarihin en başarılı dizilerinden biriydi. Son zamanlarda evrenin genişlediğini de görüyorduk. Örneğin Targaryenler arasındaki iç savaşı anlatan ve GoT’un yıllar öncesinde geçen House of the Dragon, geçtiğimiz günlerde 2. sezonuyla geri dönmüştü.

Tabii ki Game of Thrones ile aynı evrende geçen başka diziler üzerinde de çalışmalar gerçekleştiriliyordu. Bunlardan biri de “A Knight of the Seven Kingdoms” idi. Bugün diziyi bekleyenleri sevindirecek bir gelişme yaşandı. Yapımın çekimlerinin resmen başladığı açıklandı.

İşte A Knight of the Seven Kingdoms’dan ilk görsel

Çekimlerin İrlanda’nın Belfast şehrinde başladığı duyurulurken ilk resmî görseli de bizlerle buluştu. Fotoğraftan, dizinin ana karakterlerinden biri olacak Duncan the Tall isimli şövalyeye bakış atabiliyoruz. Karaktere Peter Claffey hayat veriyor.

A Knight of the Seven Kingdoms ne anlatacak?

A Knight of the Seven Kingdoms, George R.R. Martin’in “The Hedge Knight” isimli kitabından uyarlanıyor. Game of Thrones’daki olayların yaklaşık 100 öncesinde geçecek yapımda, Duncan the Tall isimli şövalye ve genç yaveri Aegon Targaryen’in maceralarını inceleyeceğiz.

Yine HBO imzası taşıyacak A Knight of the Seven Kingdoms’ın başrollerinde Peter Claffey (Duncan the Tall) ve Dexter Sol Ansell (Aegon Targaryen) yer alıyor. Onlara Daniel Ings, Sam Spruell, Bertie Carvel, Finn Bennet, Tanzyn Crawford gibi isimler eşlik edecek.

Çekimleri yeni başlayan dizinin ne zaman çıkış yapacağına dair kesin bir açıklama yok. Ancak beklentiler, 2025 yılının sonlarına doğru geleceği yönünde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir